Kurz zdravého varenia podľa Čínskej medicíny a Ayurvédy

Dátum konania: 
11. 4. 2017 (utorok) - 17:00 - 13. 4. 2017 (štvrtok) - 13:00
Lektor: 
taiwanská mníška Dhammarama
Akciu organizuje: 
Katarína Miesler
Typ akcie: 
Pre verejnosť

Kurz ponúka rôzne techniky varenia. Budete si spolu s lektorkou sami pripravovať jedlo počas celého kurzu (raňajky, obed, večeru spolu so občerstvením). Takto sa budete prakticky učiť a zároveň chutnať pestré chute medzinárodných kuchýň.

Kurz ponúka bohaté teoretické vedomosti a praktickú výučbu zdravej výživy podľa princípov Čínskej medicíny a Ayurvédy. Lektorka bude vysvetľovať podrobné detaily ohľadom jednotlivých zložiek stravy, prakticky učiť pripravovať suroviny tak, aby sa jedlo stalo silným nástrojom pre liečenie a prevenciu - ako predísť zdravotným problémom.

Tento workshop je určený predovšetkým ľuďom, ktorý vidia zmysel v práci so zdravou stravou ako podpore svojho tela pre hlbšiu duchovnú prácu a rast. 

Lektorka

Taiwanská mníška Dhammarama - Američanka, pôvodom narodená v Thaiwane. Alternatívnym spôsobmi liečenia sa začala zaoberať kvôli svojim zdravotným problémom a tomu, že nebola spokojná s mainstrímovým zdravotným systémom. Vyučuje Jógu, Čchi kung, spolu s Ayurvédou a Čínskou medicínou. Momentálne žije v Českej republike, vyučuje na univerzite v Prahe a robí semináre a workshopy čchi kungu a vegetariánskeho varenia.

Cena 

82 € (cena zhŕňa ubytovanie, vegetariánsku stravu, organizačný poplatok.) Príspevok pre mníšku Dhammaramu za lektorovanie kurzu je dobrovoľný, budete môcť na mieste prispieť vo forme daru a rozvinúť tak štedrosť.

Bližšie informácie a prihlášky

katarinalevhart@gmail.com, 0917 517 267

Miesto: 
Vzdelávacie centrum Zaježová