Aktuality

Hlineno-slamený domček
Uvoľnil sa termín v ústraní tme 5.-12.5.
Záujemci o ústranie v tme, ktorí nechcete čakať pol roka na voľný termín, uvoľnil sa nám slameno - hlinený domček pre ústranie v tme od 5.5. - 12.5. 
>> čítaj viac
Kurz Začínajúci včelár
Pozývame na novinku v našom centre v termíne 8. - 9.5. Pod vedením včelára Dušana Vajdu a pod záštitou chovateľa včelích matiek Mareka Števka sa dozviete o mnohých zaujímavostiach zo sveta včiel a prakticky naučíte základy včelárstva.
>> čítaj viac
Zaježovské srdce rodiny-zážitkový pobyt pre rodiny s deťmi
Rodinný pobyt v termíne 1. - 6. júla je určený všetkým, ktorí túžia stráviť so svojimi blízkymi intenzívny čas a ponoriť sa do hĺbky "srdca" rodiny. Môže vám pomôcť prehĺbiť vzájomnú dôveru, toleranciu, pokoj a lásku v rodine, v partnerstve, s deťmi, medzi súrodencami ale aj s ďalšími príbuznými, starými rodičmi...
>> čítaj viac
Kresťanská meditácia
Seminár v termíne 22. - 24.6. ponúka priestor pre meditáciu a kontempláciu podľa kresťanskej cesty na tému Vnímanie Boha v kvapke rosy. Budeme nachádzať Boha v prírode - stvorení, bdelom vnímaní, vnútornej modlitbe, kontemplácii. Budeme rozvíjať láska, súcit, vnútorný optimizmus, vyrovnanosť, nádej.
>> čítaj viac
Tanec života - zážitkový systemický seminár
Seminár v termíne 1. - 3.6. ponúka predovšetkým techniku systemických konštelácií, ktorého stavaním je možné riešiť problémy vo vzťahoch v rodine, na pracovisku, zdravotné aj iné problémy. Môžeme postaviť systemické konštelácie, ktoré reprezentujú skupiny osôb, napr. systém rodiny, pracovného kolektívu, záujmovej skupiny. 
>> čítaj viac
Zahrajte sa s nami v centre
Živica pre vás vytvorila v spolupráci s tímom pedagógov zo škôl zapojených do projektu Tajný život mesta túto hľadačku. Môžete si ju vyskúšať keď prídete k nám do centra a nájsť ježkov poklad :-)
>> čítaj viac
Kalendár seminárov na rok 2018 sa už plní, nájdite si to svoje
Aj v tomto roku sme pre vás opäť pripravili pestrú paletu seminárov a workshopov. 
>> čítaj viac
Takto sme sa radili a zabávali
Ako to vyzerá, keď sa stretne, radí a zabáva celá Živica? Pozrite si galériu!
>> čítaj viac
Naše centrum očami detí zo Zaježovej
Fenomén youtuberov na internete zasiahol aj mládež v Zaježovej. Deti natočili aj jedno video o našom centre. To, že práca televíznych žurnalistov nie je jednoduchá, si deti vyskúšali na vlastnej koži. Ale úlohu zvládli, dokonca sa zdá, že niektoré z nich majú k takejto práci prirodzený talent. Však posúďte sami. Prajeme príjemný zážitok.
>> čítaj viac

Stránky